Vrlo izdržljiv sjaj za gel lak i gel, bez fiksiranja.Ima izuzetnu moć vezivanja, što olakšava rad i daje dugoročne rezultate i sjaj.
Gel lak - Top II.
Gel lak u boji, visokog sjaja.Karakteriše ga intenzivna pigmentacija, blaga tekstura i lako nanošenje.Pažnja!Mat gel lakovi nemaju mat efekat.
Gel lak - Mat 018
Gel lak sa šljokicama.PAŽNJA!Pre upotrebe dobro promućkati!Vreme sušenja u lampi:2-3 minuta.Pakovanje:13 ml.
Gel lak - Glitter 315
Badem - uljana formula za zanoktice i nokte.Dodatno obogaćena A i E vitaminom.Intenzivno hidrira zanoktice, sprečavajući njihovo cepanje i rast preko noktiju.Pakovanje:13 ili 75 ml.
Ulje za zanoktice - badem
Univerzalna četkica za ukrašavanje od 100% prirodne Kolinsky dlake.Preporučujemo je za crtanje sitnih cvetića, tankih linija i valova.Može se koristiti za akril, akvarel i gel tehniku.
Četkica za ukrašavanje Art #0
UV Lampe modernijeg mat dizajna sa tajmerom od 3 režima:90sec./120sec./konstantan rad.
UV Lampa 4x9 W
Četkica za prašinu u boji - plexi.S njom ćete s velikom lakoćom ukloniti višak prašine.
Četkica za prašinu u boji
Providan, builder gel, sa odličnim prijanjanjem.Sušenje sa lampom 1 minut.Nakon sušenja malo je gnjecav.
